Dezinfekce je také součást procesu

Myčka nádobí je v dnešní době běžná věc. Nic co by nás překvapilo. Co vás ale určitě překvapí jsou myčky Meiko o kterých bychom vám chtěli něco málo říci. 

Myčky na nádobí od firmy Meiko, která vznikla roku 1927 v Německu jsou speciální jejich mycími systémy, ale také jejich schopností dezinfikovat. Meiko se zabývá vývojem, výrobou a distribucí svých zařízení. Jejich zařízení jsou využívány předními nemocnicemi po celém světě a v zdravotnických zařízeních obecně. Jako vedlejší produkt má firma také jistý zájem o vývoj technologie využití zbytků potravin. Společnost Meiko zaměstnává zhruba 2000 lidí ve 30 zemích světa. Je to špička na trhu v oblasti gastronomie.

Jak to tedy je? Využiji ji ve svém podniku.

Určitě ano. Meiko nabízí od základních podstolových modelů po plně automatizované dopravníkové systémy, takže je můžete mít i vy. A v rámci úspory energie se Meiko zaměřuje i na to, aby jejich mycí technologie spotřebovávala stále méně a méně vody.

Jejich 90 let výzkumu a zkušeností v oblasti mycí techniky dělá z Meika neuvěřitelného konkurenta na trhu pro ostatní značky. Jelikož mytí bez námahy s důrazem na ergonomii a ekonomičnost, chce každý, ale ne každý ji dokáže poskytnout tak dobře jako Meiko.

Ucelená nabídka strojů do všech typů provozů je jejich silnou stránkou a nebojí se ji využívat. 

Například v řadě M-iClean H se společnosti MEIKO podařilo, znovu myčku vynalézt – tak ergonomické a účinné mytí nádobí ještě nikdy na trhu nebylo.

Profesionální technika mytí, mycí a dezinfekční technika

MEIKO vyvíjí řešení a podporuje procesy pro všechny oblasti, kde je nezbytné profesionální mytí, čištění a dezinfekce. Víc než 2 000 zaměstnanců v 30 zemích dělají z firmy MEIKO globální technický a servisní podnik, jenž směrodatně spoluurčuje trh. Profesionální technika mytí, čisticí a dezinfekční přístroje a technika pro likvidaci zbytků jídel: čistá a intelligentní řešení od firmy MEIKO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *