Hlavně se prosíme nespalte!

Možná se sami sebe ptáte, jak ten nadpis myslíme. Dříve než vám to představte, že jste ve svém nově zařízeném podniku, kde máte v plánu prodávat pizzu. Už byste chtěli zahájit prodej, ale ve všem tom shonu, jste zapomněli na jednu důležitou věc. Potřebujete lopaty na pizzu. Přesně víme, jak se tváříte, nejste jediní, kdo na něco takového při zakládání pizzerie zapomněl. Pro ty z vás, které nenapadá k čemu, tak nerezove lopaty na pizzu vám pomůže ochránit vaše ruce před popálením od horké trouby, během vaší přípravy lahodné pizzy pro zákazníky.

Lopaty na pizzu můžete sehnat v mnoha rozměrech záleží na vaší peci. Pokud máte pravou kamennou pec, budete potřebovat něco delšího. Pokud naopak máte elektrickou pec, tak vám postačí nějaká menší, protože elektrická má lepší přístup.

Jakou si koupit?

Doporučujeme zakoupit lopatu na pizzu, která je z hliníků, aby byla lehká a dobře se sní manipulovalo. Zároveň prodloužena o klasickou dřevěnou násadu. Pizza je zboží, které dělá čím dál více podniků a proto lopatka na pizzu je čím dál častěji nakupována.

Můžeme si ukázat například nákup nějaké z lopatek. Popis lopaty, kterou doporučujeme může být například takový.

 

Naše lopatka je celonerezová její celková délka 60 cm a je určena k manipulaci při vkládání a vytahování těst i hotové pizzy nebo chleba z vaší pece. Práce s ní je snadná a bezpečná. Čištění lopaty je bezproblémové, rychlé a snadné. Naše lopatka je určena pro profesionální použití v gastronomických zařízeních jako je například to vaše nebo velké kuchyně, restaurace, pizzerie, rychlá občerstvení a pekárny. Lopatka se svou celkovou délkou 60 cm se umožňuje velmi snadnou manipulaci s pizzou. Lopata ještě navíc spolehlivě chrání před popálením při vytahování horkého chleba, nebo pizzy.

Násada lopaty na pizzu je 100% z nerezové oceli jak již bylo zmíněno, proto se velice snadno čistí. Taky i přes robustní materiál a celkovou délku 60 cm váží naše lopata pouze 0,5 kg. Vzhledem k této nízké hmotnosti a 1,9 cm tlusté rukojeti je navíc zaručena plynulá manipulace.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *