Komáři jsou zlo, co proti nim dělat?

Ve vašem podniku v létě jak jsme si řekli tak před horkem vás ochrání lednice gastro a naše zákazníky lednice nerez. Ale co vaše zákazníky ochrání před komáry venku na vaší zahrádce? 

Máme pro vás pár rad jak tento problém vyřešit. Metod je více, ale mezi jednu z nejmodernějších a nejvíce funkčních patří elektrické lapače hmyzu. Jsou bezpečné a šetrné.

Můžou být například v podobě venkovní lampy, která má vestavěnou baterii a nabíjí se slunečním světlem. Následně tato lampa svítí a efektivně hubí komáry a další létající hmyz. 

Tyto lampy velmi často slouží také jako dekorace vaší zahrady a velmi často nejde ani poznat, že se jedná o lapač hmyzu. Lampa může být určena k přichycení na zeď, trám nebo jinou svislou plochu, či přímo v zemi. 

Jak to funguje?

V lampách nejsou použity žádné chemikálie to znamená, že nemá žádné škodlivé účinky, kterých bychom se měli bát. Lampy se velmi snadno instalují. Stačí pouze zapíchnout do země, žádné zapojovaní ani tahání kabelů. Nebo přivrtat k trámu.

Celá past a smysl tkví v tom, hmyz je přilákán světlem a poté usmrcen výbojem, takže je vše rychlé a efektivní. Vše je zakryto plastovou mřížkou, také se nemusíte bát, nechtěného dotyku.

Umístění lapače hmyzu

Nejvhodnější umístění je dát jeden lapač přibližně na 25 metrů čtverečních, ale záleží model od motelu. Je tedy vhodné pro osazení celé vaší zahrady jich pořídit nejspíš vícero. 

Ještě se vraťme k těm lednicím.

Lednice je taky velmi důležitá část, která nám pomůže přežít parné léto. My doporučujeme lednice nerezové, které najdete a můžete zakoupit, pokud do svého vyhledávače zadáte „lednice nerez“ nebo „lednice gastro“. Doporučujeme lednice s ledovníky a chladičema na vodu. Je to dokonalá věc. Stačí přijít se sklenicí a vždy máte k dispozici vychlazenou vodu.

 

Doufáme, že vaši zákazníci stejně jako ti naši nebudou otravování hmyzem při krásném letním večeru a že jim dopřejete úžasně osvěžující zážitek v podobě ledu. Vás to nebude stát skoro nic a zákazníci to ocení.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *