Nekupuj šlehačku v pytli!

Šlehači každý říkáme nějak jinak… všichni ale nakonec myslíme to stejné a to je hlavní. Bez zdržování pár rad o tomto přístroji, který mžete ve vaší kuchyni hravě využít. Ušetří vám spousty času. 

Vybírejte podle toho, co očekáváte.

Každá lahev na šlehačku umí něco trochu jiného a vy si musíte ujasnit priority. Budete chtít jen ušlehat smetanu nebo i něco víc? Jako je například jogurtová šlehačka nebo tvarohová? Připravit pěny, omáčky nebo studené polévky a pokud jste mistři v oboru, tak dokonce i teplou. Pokud budete chtít za šlehačku nechat méně, tak musíte počítat s tím, že nebude mít úplně mnoho funkcí, ale otázkou je, zda všechny funkce opravdu potřebujete a využijete.

Kolik toho budete šlehat?

Jako další věc, nad kterou je dobré se zamyslet je, jak moc toho budete chtít šlehat. Zda chcete šlehač pro osobní použití nebo profesionální. Je potřeba si spočítat objemy a množství. Nejlepší by pro vaši představu, pokud nemáte zkušenosti, by bylo si to jít někam vyzkoušet, například k sousedům, nebo známým. Mezi objemy můžete volit mezi 250 mililitry nebo 500 mililitry. 

Jak udržovat lahev na šlehačku

Neméně důležitým prvkem při volbě té vaší vysněné lahve na šlehačku je její čistění a údržba. Ne každý šlehač totiž můžete dát do myčky. Každý z nich ovšem umyjeme ručně, ať už lépe nebo hůře. Čeho se ale bát nemusíme je to, že by nám v dnešní době lahev zapáchala. To se již u dnešních moderních neděje. Víme, že z dřívějších dob si na to vzpomínáte, ale to je minulost. Pokud zakoupíte lahev, kterou je možné mýt v myčce, tak před vložením do myčky musíte vyjmout těsnění aby se neponičilo. 

Na co si tu šlehačku dát?

Pokud chcete šlehačku pro profesionální užití jako například co cukrárny, tak určitě uvítáte možnost, toho, že vaše těsto na které pak šlehačku budete dávat bude kynout tak jak má. To znamená, že ve velkém množství je vhodné si pořídit kynárnu. My používáme značku Unox. Kynárna Unox, je totiž velmi kvalitní a máme s ní skvělé zkušenosti.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *