Představení další světové značky! Je na co se těšit!

Dovolte nám tedy představit dalšího giganta z Polského trhu v oblasti gastronomie. Rádi bychom vám přiblížili jejich politiku podniku a širokou nabídku jejich sortimentu. Firma, kterou vám dnes budeme představovat se jmenuje Lozamet. Firma si vše sama vyvíjí, vyrábí a distribuuje. Lozamet vznikl roku 1951 a je to nejzkušenější Polský výrobce různých gastronomických spotřebičů a stolů z potravinářské oceli, která se hodí přímo do vašich podniků. Nabízíme jejich kvality také našim zákazníkům. Díky neustálému zlepšování jejich produktů, používání nových technologií na výrobním trhu, vysoce kvalitních materiálů, které Polská krajina nabízí a inovativním designovým řešením dosáhli hlavního postavení na trhu. 

Co všechno nám Lozamet nabídne?

Výrobky od Lozametu mají mnoho certifikátů ze všech odvětví, které umožní vybavit vaši CELOU kuchyni. Jak pro domácí tak i pro profesionální, průmyslové použití. Jejich výrobky jsou v souladu s předpisy HACCP.

Hlavním cílem firmy Lozamet  je profesionální a komplexní podpora zákazníků. 

To znamená, že vám nenabízí jenom spotřebiče nebo nábytek do kuchyně ale také technické a hygienické konzultace pokud si nevíte s něčím rady. Školení zaměstnanců v oblasti gastronomie. Dodání zboží spolu s jeho montáží. Zároveň záruční a pozáruční servis jejich zboží.

 

Pokud tedy víte, co přesně by jste ve vaší jak domácí, tak profesní kuchyni chtěli a chcete vše od jednoho výrobce z důvodu servisů a kompatibility, tak vám doporučujeme Lozamet. Sami s ním máme skvělé zkušenosti.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *