Každý detail se počítá

Každý detail se ve světě gastronomie počítá. Všichni si na ně nepotrpíme, ale jsou gurmáni, kteří rozhodně ano! A pokud nějaký z nich navštěvuje váš podnik, měli byste se opravdu snažit! Sklenice možná vypadají jako něco, na co lidé nebudou brát ohled, ale to nám dovolte nás vyvést z omylu. U sklenice je potřeba aby se dobře držela, aby byla vhodná na daný nápoj, který nabízíte, aby ladila k interiéru vašeho podniku.

My používáme Libbey sklenice. Libbey je firma, která pochází ze Spojeného Království. Konkrétně z Cambridge. Firma byla založena roku 1818 Edwardem Drummondem. Rodina se dostala k velkému množství zemního plynu a kvalitního písku v USA a tam se rozhodli firmu rozšířit. Zároveň měli štěstí protože byli poblíž železničních tras. A tak nedaleko jedné z nich zrodilo sklářské městečko.

Libbey chce být součástí našich podniků

Libbey  poskytuje vysoce kvalitní nádobí včetně skla, kovových příborů, talířů, dutého nádobí nebo také jiných bytových doplňků. Libbey poskytuje také B2B obchod. 

Libbey o sobě říká, že chce být tam, kde se lidé scházejí aby jedli pili nebo slavili. Jsou známí po celém světě a nespokojí se jen s tím, že se budou o sobě říkat, že mají 200 let starou tradici. Chtějí být neustále na vrcholu a to se jim daří. 

Libbey vám vzkazuje, že jsou odhodlaní vyslechnout vašim přáním a požadavkům dříve než kdy předtím. Chtějí tady být pro vás a vaše zákazníky, tak jim to dovolte podobně jako jsme to udělali mi a naši kolegové z oboru. 

 

Tak jaká bude vaše volba?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *